Službena natjecanja

SLUŽBENA NATJECANJA U 2016. GODINI:

ŽUPANIJSKA NATJECANJA:

04. lipanj 2016. – domaćin ŠRD VIR Vir, kategorija SENIORKE štap-obala

Propozicije žup. seniorke 2016

Rezultati seniorke obala – županijsko Vir 2016

Rezultati seniorke obala, ekipno – županijsko Vir 2016

 

04. lipanj 2016. – domaćin ŠRD VRSI Vrsi, kategorije SENIORI i U-21 štap-brodica

Propozicije županijsko brod U-21 i seniori 2016

Rezultati U21 brodica, pojedinačno – županijsko Vrsi 2016

Rezultati U21 brodica, ekipno – županijsko Vrsi 2016

Rezultati seniori brodica, pojedinačno – županijsko Vrsi 2016

Rezultati seniori brodica, ekipno – županijsko Vrsi 2016

05. lipanj 2016. – domaćin ŠRD PODLANICA Biograd, kategorije U-16, U-21, SENIORI štap-obala

Propozicije žup.obala U-16-2016

Rezultati U16 obala – županijsko Biograd 2016

Rezultati U16 obala, ekipno – županijsko Biograd 2016

Propozicije županijsko obala U-21 i Seniori

Rezultati U21 obala – županijsko Biograd 2016

Rezultati U21 obala, ekipno – županijsko Biograd 2016

Rezultati seniori obala – županijsko Biograd 2016

Rezultati seniori obala, ekipno – županijsko Biograd 2016

MEĐUOPĆINSKA NATJECANJA ZA kategoriju U-16:

21. svibnja, Pag (Grad Biograd, Grad Benkovac, Grad Pag):

Međuopćinsko natjecanje Pag

Pobjednici međuopćinskog natjecanja u Pagu

21. svibnja, Vir (Grad Zadar, Općina Vir, Općina Vrsi, sve otočne općine):

Međuopćinsko natjecanje Vir

Pobjednici međuopćinskog natjecanja u Viru

KLUPSKA NATJECANJA ŠRD SIPA BENKOVAC :

14.05.2016 god. – subota (štap-brodica) U-21, seniori, Vrsi

Održano je zajedničko klupsko prvenstvo za klubove ŠRD SIPA Benkovac, SRD VRSI Vrsi, ŠRD ORADA Pag i SRD SIPA Kolan. Domaćin je i ove godine bio SRD VRSI, čiji su članovi svoj zadatak odradili na vrhunskom nivou. Nakon sportskog dijela opet se pristupilo druženju uz bogatu trpezu, koju su ove godine obogatili i lovci iz Vrsi.

ŠRD Sipa Benkovac U21-brodica

Pobjednici ŠRD Sipa U-21

ŠRD Sipa Benkovac seniori-brodica

Pobjednici ŠRD Sipa

SRD Vrsi U 21 brodica

SRD Vrsi seniori-brodica

ORADA PAG seniori-brodica

Svi zajedno

Bez komentara Opuštanje

obala

07.05.2016 god. – subota (štap-obala) sve kategorije, Šušnjar

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-16

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-21

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman seniorke

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman seniori

1. Mislav čeka znak za početak2. David je spreman3. Doktorica je tu ako zatreba4. Ante je malo zapeo5. Filip je kao zapeta puška6. Ana Marija čeka7. Ivan je spreman na sve8. Dario je jako vrijedan9. Lovre je strpljiv91. Lucija i njene dvije ribe92. Dodjela medalja93. Pobjednici U-1694. Osvajači medalja U-16

 

14.05.2016 god. – (subota) brodica U-21, Seniori, Vrsi (zajedničko klupsko sa ŠRD VRSI)

 

14.05.2016. (subota) –  OTVORENO KLUPSKO NATJECANJE

U PODVODNOM RIBOLOVU, domaćin ŠRD ZUBATAC Zadar

 

 

 

SLUŽBENA NATJECANJA U 2015. GODINI:

KLUPSKA NATJECANJA ŠRD SIPA BENKOVAC : obala i brodica

25.04.2015 god. – subota (štap-obala) sve kategorije, Pridraga

Rezultati U-16

Zapisnik o plasmanu natjecanja – KUPSKO U – 16

Rezultati U-21 obala

Zapisnik o plasmanu natjecanja – KUPSKO U-21 štap-obala

Rezultati Seniorke

Zapisnik o plasmanu natjecanja – KUPSKO seniorke štap-obala

Rezultati Seniori obala

Zapisnik o plasmanu natjecanja – KUPSKO seniori štap-obala

 

26.04.2015 god. – nedjelja (štapom iz brodice)  U-21

Rezultati U-21 brodica

Zapisnik o plasmanu natjecanja – KUPSKO U-21 štap-brodica

16.05.2015. god. – subota, Vrsi

U Vrsima je održano zajedničko klupsko prvenstvo iz brodice za natjecatelje ŠRD Sipa i SRD Vrsi, koje je bilo na visokoj razini i uz dobar ulov. Osim sportskog dijela nakon vaganja pristupilo se stolu i zajedničkom druženju uz domaće delicije sve do večeri.

Još jednom zahvaljujemo našim domaćinima na gostoprimstvu.

Rezultati Seniori brodica – ŠRD Sipa

seniori-brod ŠRD Sipa

Rezultati Seniori brodica – SRD Vrsi

seniori-brod VRSI

Rezultati U-21 brodica – SRD Vrsi

U21-brod VRSI

 

OTVORENO KLUPSKO NATJECANJE U PODVODNOM RIBOLOVU ŠRD ZUBATAC Zadar

23. svibanj akvatorij otoka Sestrunja i Rivnja

MEĐUOPĆINSKO NATJECANJE: kategorija U-16,

23. svibanj domaćin ŠRU PODLANICA Biograd (općine Obrovac, Benkovac, Biograd i Pag)

PROPOZICIJE NATJECANJA

Međuopćinsko natjecanje 2015 Biograd

REZULTATI NATJECANJA

Međuopćinsko natjecanje – Biograd U-16 rezultati

24. svibanj domaćin ŠRD ZUBATAC Zadar (sve ostale općine)

REZULTATI NATJECANJA

Međuopćinsko natjecanje – Zadar U-16 rezultati

ŽUPANIJSKA NATJECANJA:

06. lipanj domaćin ŠRD ULIGNA Kukljica

Propozicije U-21, seniori, – obala 2015

KATEGORIJA U-21 OBALA

Frane Patača osvojio je srebrenu medalju u pojedinačnom nastupu i ekipnu brončanu medalju u paru sa Tomislavom Jurjevićem.

Županijsko U-21 obala

KATEGORIJA SENIOR OBALA

Županijsko seniori – obala

07. lipanj domaćin ŠRD SIPA Benkovac

Propozicije U-16 2015

KATEGORIJA U-16

Županijsko U-16

13. lipanj domaćin ŠRD VIR Vir

Propozicije U-21 i seniori brodica, seniorke obala 2015

KATEGORIJA SENIORKE OBALA

Županijsko seniorke obala

KATEGORIJA U-21 BRODICA

Županijsko U-21 brodica

KATEGORIJA SENIOR BRODICA

Županijsko seniori brodica

MEĐUŽUPANIJSKA NATJECANJA:

DRŽAVNA NATJECANJA:

 

 

RANIJI REZULTATI:

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U16-štap obala Mjesto i datum: Karinsko More,                        07.svibnja 2011. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLAS-MANSKI BODOVI DATUM ROĐENJA (za U-16 i U-21)
1 Ivić Marko ŠRD “SIPA“ – Benkovac 183 17. rujna 1998. god
2 Habenšuš Jure ŠRD “SIPA“ – Benkovac 109 03. kolovoza 1998.god
3 Ćurdo Paula ŠRD “SIPA“ – Benkovac 99 25. travnja 2000.god
4 Tadić Antonio ŠRD “SIPA“ – Benkovac 70 26. svibnja 1996. god.
5 Pešut Antonio ŠRD “SIPA“ – Benkovac 62 03. lipnja 1997. god.
6 Patača Frane ŠRD “SIPA“ – Benkovac 58 06. svibnja 1997.god
7 Lepur Mateo ŠRD “SIPA“ – Benkovac 43 10. ožujka 1997.god
8 Bulić Marta ŠRD “SIPA“ – Benkovac 14 12. veljače 2001. god
9 Lepur Dino ŠRD “SIPA“ – Benkovac 13 25. srpnja 1998.god
10 Šunić Krešimir ŠRD “SIPA“ – Benkovac 12 23. kolovoza 2000. god
11 Čačić Hrvoje ŠRD “SIPA“ – Benkovac 12 08. studenog 1996. god.
12 Jurjević Tomislav ŠRD “SIPA“ – Benkovac 12 05. ožujka 1996.god
13 Bulić Martin ŠRD “SIPA“ – Benkovac 9 04. travnja 1997.god
14 Bljajić Mate ŠRD “SIPA“ – Benkovac 9 26. ožujkaa 1999. god
15 Habenšus lucija ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 03. travnja 2001. god
16 Knez Luka ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 13. studenog 2001. god
17 Marinović Jure ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 16. srpnja 1998. god
18 Šuto Branimir ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 27. siječnja 2000. god
19 Tokić Antonio ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 15. siječnja 1997. god
20 Rogić Nikola ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 03. kolovoza 1996. god
21 Čačić Mihael ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 06. srpnja 2000. god.
22 Mikić Petar ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 21. travnja 1999. god

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

POMOĆNI SUDAC : Milan Perković

kategorija U – 21

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U21-štap obala Mjesto i datum: Karinsko more,                  07. svibnja 2011. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLAS-MANSKI BODOVI DATUM ROĐENJA       (za U-16 i U-21)
1 Lokin Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac 300 06. studenog 1993.god
2 Vrkić Mario ŠRD “SIPA“ – Benkovac 27 04. lipnja 1994. god
3 Tokić Šime ŠRD “SIPA“ – Benkovac 22 08. listopada 1993. god
4 Nimac Dino ŠRD “SIPA“ – Benkovac 14 31. ožujka 1994. god

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

POMOĆNI SUDAC : Milan Perković

kategorija seniori-seniorka

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: SENIORI-štap obalaSENIORKE-štap obala Mjesto i datum:Karinsko more,                        07.svibnja 2011. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLASMANSKI BODOVI
1 Petričević Edi ŠRD “SIPA“ – Benkovac 461
2 Palić Igor ŠRD “SIPA“ – Benkovac 348
3 Bulić Ivica ŠRD “SIPA“ – Benkovac 97
4 Marinović Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac 93
5 ĆUSA-PETRIČEVIĆMARIJETA ŠRD “SIPA“ – Benkovac 87
6 Perić Jugoslav ŠRD “SIPA“ – Benkovac /

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

POMOĆNI SUDAC : Milan Perković

08.svibnja ŠTAP – BRODICA

kategorija U-21

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U21, štap-brodica Mjesto i datum: Karinsko i Novigradsko more, 8. svibnja 2011. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLAS-MANSKI BODOVI DATUM ROĐENJA        (za U-16 i U-21)
1 Nimac Dino ŠRD “SIPA“ – Benkovac 36 31.ožujka 1994.god
2 Vrkić Mario ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 04. lipnja 1994.god
3 Tokić Šime ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 08.listopada 1993.god
4 Lokin Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 06. studenog 1993.god

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

kategorija seniori

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: SENIORI, štap-brodica Mjesto i datum: Karinsko i Novigradsko more, 8. svibnja 2011. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLASMANSKI BODOVI
1 Palić Igor ŠRD “SIPA“ – Benkovac 1518
2 Petričević Edi ŠRD “SIPA“ – Benkovac 542
3 Marinović Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac 438
4 Lepur Marin ŠRD “SIPA“ – Benkovac 398
5 Banović Milan ŠRD “SIPA“ – Benkovac 275
6 Bulić Ivica ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
7 Perić Jugoslav ŠRD “SIPA“ – Benkovac /

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

Županijsko prvenstvo u športskom ribolovu za 2010. godinu

1) 05. lipnja – Pag (SRD ORADA, PAG)

– štap, obala: seniorke

NAZIV NATJECANJA: __ŽUPANIJA ZADARSKA  SENIORKE  OBALA__

DOMAĆIN: ____ŠRD ORADA PAG_____

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

PLASMAN PREZIME I IME KLUB PB Datum                  rođenjaU 16/ U 21
1. Sikirić Gordana ŠRD Zubatac Zadar 1650
2. Miletić Nada ŠRD Zubatac Zadar 1152
3. Marijanović Jelena ŠRD Zubatac Zadar 774
4. Kotlar Nikolina ŠRD Zubatac Zadar 720
5. Bajlo Ardena ŠRD Zubatac Zadar 650
6. Petričevič Ćusa Marjeta ŠRD Sipa Benakovac 696
7. Popović Neda ŠRD Zubatac Zadar 692
8. Pribilović Vesna ŠRU Podlanica Biograd 500
9. Sić Renata ŠRK Donat Zadar 370
10. Borilović Kristina ŠRU Podlanica Biograd 334
11. Štrkalj Slavica ŠRK Donat Zadar 356
12. Volarević Davorka ŠRK Donat Zadar 258
13. Loch Slavica ŠRD Uligna Kukljica 188
14. Ivanković Marija ŠRK Donat Zadar 132
15. Uglješević Jelisaveta ŠRU Podlanica Biograd 84
16. Cvetković Kaja ŠRD Zubatac Zadar 38
17. Bačić Slavka ŠRD Uligna Kukljica 14
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Napomena: Natjecatelji se upisuju redom kako su plasirani

 

 

Datum:  05.06.2010.__

 

Potpis odgovorne osobe: ___Ivan Đani Duka____

– štap, brodica: U-21

NAZIV NATJECANJA: __ŽUPANIJA ZADARSKA  U-21 BRODICA__

DOMAĆIN: ____ŠRD ORADA PAG_____

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

PLASMAN PREZIME I IME KLUB PB Datum                  rođenjaU 16/ U 21
1. Jukić Nino ŠRD Zubatac Zadar 1844 1991.
2. Stupičić Mario ŠRD Orada Pag 1594 1993.
3. Bukša Filip ŠRD Orada Pag 1528 1992.
4. Bogdanić Frane ŠRU Podlanica Biograd 1340 1990.
5. Maraš Anđelo ŠRD Vrsi Vrsi 660 1994.
6. Ledenko Ivan ŠRD Sipa Benkovac 164 1991.
7. Lokin Ante ŠRD Sipa Benkovac 1088 1993.
8. Nimac Dino ŠRD Sipa Benkovac 718 1994.
9. Stojak Šime ŠRD Vrsi Vrsi 334 1994.
10. Uskok Mario ŠRU Podlanica Biograd 200 1993.
11. Vrkić Mario ŠRD Sipa Benkovac 0 1994.
12. Štampalija Mario ŠRU Podlanica Biograd 0 1992.
13. Tokić Šime ŠRD Sipa Benkovac 0 1993.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.

Napomena: Natjecatelji se upisuju redom kako su plasirani

 

 

Datum:  05.06.2010.__

 

Potpis odgovorne osobe: ___Zdenka Dukovac____

– štap, brodica: seniori

NAZIV NATJECANJA: ___ŽUPANIJA ZADARSKA  SENIORI  BRODICA_____

DOMAĆIN: _____ŠRD ORADA PAG_______

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

PLASMAN PREZIME I IME KLUB PB Datum                  rođenjaU 16/ U 21
1. Bajlo David ŠRD Zubatac Zadar 5392
2. Pejdo Dubravko ŠRD Zubatac Zadar 4006
3. Galzina Ivan ŠRD Zubatac Zadar 3752
4. Sikirić Marko ŠRD Zubatac Zadar 3630
5. Štrkalj Slavko ŠRD Zubatac Zadar 2488
6. Alaburić Oliver ŠRD Orada Pag 2206
7. Bobić Marko ŠRD Orada Pag 1686
8. Šestak Dalibor ŠRD Orada Pag 1628
9. Budanović Robert ŠRD Zubatac Zadar 1220
10. Kostić Pavle ŠRD Zubatac Zadar 1058
11. Panić Stanko ŠRD Zubatac Zadar 512
12. Jukić Ivan ŠRD Zubatac Zadar 2062
13. Štrkalj Tomislav ŠRD Zubatac Zadar 1930
14. Bulić Boris ŠRD Vrsi Vrsi 1800
15. Rudić Mirko ŠRU Podlanica Biograd 1538
16. Matak Milenko ŠRD Zubatac Zadar 1460
17. Jakimovski Darko ŠRD Zubatac Zadar 1078
18. Marinović Ante ŠRD Sipa Benkovac 908
19. Kučan Jake ŠRK Donat Zadar 828
20. Gatara Borut ŠRK Donat Zadar 826
21. Palić Igor ŠRD Sipa Benkovac 576
22. Antičević Robert ŠRK Donat Zadar 360
23. Arnautović Amir ŠRD Orada Pag 1696
24. Maraš Andrija ŠRD Vrsi Vrsi 1650
25. Krluk Ivica ŠRD Uligna Kukljica 1490
26. Keiber Jusif ŠRK Donat Zadar 1122
27. Lepur Marin ŠRD Sipa Benkovac 1028
28. Bačić Mirko ŠRD Uligna Kukljica 484
29. Atelj Zoran ŠRU Podlanica Biograd 480
30. Rob Mirko ŠRD Orada Pag 432
31. Perić Jugoslav ŠRD Sipa Benkovac 368
32. Petričević Edi ŠRD Sipa Benkovac 334
33. Rep Miroslav ŠRD Premuda Premuda 328
34. Ugrinić Damir ŠRU Podlanica Biograd 1578
35. Vusio Arsen ŠRK Donat Zadar 830
36. Ćustić Marin ŠRK Donat Zadar 754
37. Ugrinić Goran ŠRU Podlanica Biograd 490
38. Božić Toni ŠRD Vrsi Vrsi 463
39. Doljanac Mate ŠRU Podlanica Biograd 246
40. Domitrović Željko ŠRU Podlanica Biograd 204
41. Grgić Boris ŠRD Zubatac Zadar 204
42.
43.
44.
45.

Napomena: Natjecatelji se upisuju redom kako su plasirani

 

 

Datum:  _05.06.2010.__

 

Potpis odgovorne osobe: ___Nino Fabac_____


2) 06. lipnja – Zadar (ŠRK DONAT, ZADAR)

– štap, obala: U-16

NAZIV NATJECANJA: ___ZADARSKA ŽUPANIJA U-16 OBALA___DOMAĆIN: ___ŠRK DONAT ZADAR_______________________ ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

PLASMAN

IME I PREZIME KLUB PB Datum rođenjaU-16 / U-21
1. Alaburić Adrijan ŠRD Orada Pag 1152 1994.
2. Kosović  Anđelo ŠRD Zubatac Zadar 1082 1994.
3. Gospić Ivan -//- 936 1995.
4. Bajlo Estera -//- 898 1996.
5. Bukša Jan ŠRD Orada Pag 788 1997.
6. Patača Frane ŠRD Sipa Benkovac 666 1997.
7. Mužanović Luka ŠRD Zubatac Zadar 532 2001.
8. Grašo Danijel ŠRD Orada Pag 518 1997.
9. Milin Lovre ŠRD Zubatac Zadar 506 1997.
10. Bulić Martin ŠRD Sipa Benkovac 482 1997.
11. Stojak Marko ŠRD Vrsi Vrsi 460 1997.
12. Bajlo Lovre ŠRD Zubatac Zadar 410 2001.
13. Kotlar Luiđi -//- 370 1999.
14. Zubčić Gabijela -//- 198 1997.
15. Maržić Jakov ŠRD Orada Pag 466 1998.
16. Arnautović Davor -//- 464 1997.
17. Raspović Nikola ŠRD Zubatac Zadar 444 1997.
18. Vukić Filip ŠRD Vrsi Vrsi 360 2000.
19. Kesić Antonio ŠRU Podlanica Biograd 340 1994.
20. Ivan Filip Pavić ŠRK Donat Zadar 320 1997.
21. Čuković Krševan ŠRD Zubatac Zadar 302 1998.
22. Jović Anđela -//- 242 1997.
23. Bukša Fran ŠRD Orada Pag 242 1999.
24. Habenšus Jure ŠRD Sipa Benkovac 224 1998.
25. Lepur Mateo -//- 186 1997.
26. Perković Lovre ŠRD Vrsi Vrsi 182 2000.
27. Petani Karlo ŠRD Zubatac Zadar 134 1997.
28. Hromin Dominik ŠRD Šarun Ždrelac 68 1999.
29. Tomašević Ivan ŠRU Podlanica Biograd 334 1996.
30. Šimićev Krsto ŠRD Zubatac Zadar 300 1994.
31. Kotlar Nina -//- 300 2001.
32. Petričević Rebeka ŠRD Sipa Benkovac 262 2000.
33. Mitrović Toni ŠRK Donat Zadar 224 1998.
34. Božić Dujo ŠRD Vrsi Vrsi 200 1996.
35. Fabijanić Toni ŠRD Orada Pag 198 1996.
36. Fabijanić Marin -//- 196 1994.
37. Kelečević Jakov ŠRK Donat Zadar 110 2001.
38. Božić Franjo ŠRD Vrsi Vrsi 98 1998.
39. Knez Luka ŠRD Sipa Benkovac 90 2001.
40. Šokota Krešo ŠRD Račina Ždrelac 74 1996.
41. Raspovič Ivan ŠRD Zubatac Zadar 64 2000.
42. Rudić Niko ŠRU Podlanica Biograd 18 1998.
43. Zagorac Karlo -//- 222 1997.
44. Deša Josip ŠRD Vrsi Vrsi 174 2001.
45. Lepur Dino ŠRD Sipa Benkovac 168 1998.
46. Juravić Mate ŠRD Račina Ždrelac 82 1996.
47. Pedišić Domagoj ŠRD Škrpina Banj 60 1995.
48. Šikić Dominik ŠRD Sipa Benkovac 36 1996.
49. Knežević Hrvoje ŠRK Donat Zadar 32 1998.
50. Ivuša Josip ŠRD Račina Ždrelac 26 1995.
51. Miletić Marko ŠRD Biskupljača Vir 26 1999.
52. Maržić Matej ŠRD Orada Pag 16 1996.
53. Tadić Antonio ŠRD Sipa Benkovac 2 1996.
54. Tokić Antonio -//- 0 1997.
55. Pilić Bartol ŠRD Šarun Ždrelac 0 2001.
56.
57.
58.
59.

Napomena: Natjecatelji se upisuju redom kako su plasirani

Datum: __06.06.2010.__

 

Potpis odgovorne osobe : __Milenko Mićo Matak__

 

3) 12. lipnja – Novigrad (ŠRD SIPA, BENKOVAC)

štap, obala: seniori

NAZIV NATJECANJA: ___ŽUPANIJA ZADARSKA  SENIORI OBALA_____

DOMAĆIN: _____ŠRD SIPA BENKOVAC_______

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

PLASMAN PREZIME I IME KLUB PB Datum                  rođenjaU 16/ U 21
1. Bajlo David ŠRD Zubatac Zadar 1488
2. Štrkalj Tomislav ŠRD Zubatac Zadar 1167
3. Sikirić Marko ŠRD Zubatac Zadar 1004
4. Galzina Ivan ŠRD Zubatac Zadar 797
5. Pejdo Dubravko ŠRD Zubatac Zadar 636
6. Bajlo Mladen ŠRD Zubatac Zadar 545
7. Jukić Ivan ŠRD Zubatac Zadar 226
8. Vusio Arsen ŠRK Donat Zadar 216
9. Budanović Robert ŠRD Zubatac Zadar 1071
10. Alaburić Oliver ŠRD Orada Pag 616
11. Arnautović Amir ŠRD Orada Pag 351
12. Palić Igor ŠRD Sipa Benkovac 341
13. Bulić Ivica ŠRD Sipa Benkovac 327
14. Petričević Edi ŠRD Sipa Benkovac 206
15. Marinović Ante ŠRD Sipa Benkovac 198
16. Silavski Živko ŠRD Zubatac Zadar 108
17. Domitrović Željko ŠRU Podlanica Biograd 598
18. Antičević Robert ŠRK Donat Zadar 262
19. Stanko Panić ŠRD Zubatac Zadar 253
20. Božić Toni ŠRD Vrsi Vrsi 249
21. Gatara Joško ŠRK Donat Zadar 181
22. Štrkalj Slavko ŠRD Zubatac Zadar 163
23. Frković Harol ŠRD Sipa Benkovac 67
24. Bobić Marko ŠRD Orada Pag 136
25. Lepur Marin ŠRD Sipa Benkovac 101
26. Atelj Zoran ŠRU Podlanica Biograd 70
27. Frković Vladimir ŠRD Sipa Benkovac 59
28. Kovačić Franko ŠRK Donat Zadar 46
29. Doljanac Mate ŠRU Podlanica Biograd 26
30. Maraš Andrija ŠRD Vrsi Vrsi 0

Napomena: Natjecatelji se upisuju redom kako su plasirani

 

 

Datum:  _12.06.2010._

 

Potpis odgovorne osobe: ___Ivan Đani Duka___


4) 13. lipnja – Banj (ŠRD ŠKRPINA, BANJ)

– štap, obala: U-21

NAZIV NATJECANJA: __ŽUPANIJA ZADARSKA  U-21 OBALA__

DOMAĆIN: ____ŠRD ŠKRPINA BANJ_____

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

PLASMAN PREZIME I IME KLUB PB Datum                  rođenjaU 16/ U 21
1. Jukić Nino ŠRD Zubatac Zadar 1020 1991.
2. Jakobac Matija ŠRU Podlanica Biograd 857 1990.
3. Lučić Rino ŠRU Podlanica Biograd 804 1991.
4. Bobić Šime ŠRU Podlanica Biograd 664 1990.
5. Pedišić Natko ŠRD Škrpina Banj 499 1991.
6. Bukša Filip ŠRD Orada Pag 759 1992.
7. Bogdanić Frane ŠRU Podlanica Biograd 733 1990.
8. Štampalija Mario ŠRU Podlanica Biograd 449 1992.
9. Lokin Ante ŠRD Sipa Benkovac 389 1993.
10. Tokić Šime ŠRD Sipa Benkovac 36 1993.
11. Ledenko Ivan ŠRD Sipa Benkovac 216 1991.
12. Pribilović Dino ŠRU Podlanica Biograd 112 1992.
13. Maraš Anđelo ŠRD Vrsi Vrsi 84 1994.
14. Nimac Dino ŠRD Sipa Benkovac 58 1994.
15. Uskok Mario ŠRU Podlanica Biograd 52 1993.
16. Vrkić Mario ŠRD Sipa Benkovac 0 1994.
16. Penjalov Oliver ŠRD Škrpina Banj 0 1992.
16. Stojak Šime ŠRD Vrsi Vrsi 0 1994.

Napomena: Natjecatelji se upisuju redom kako su plasirani

 

 

Datum:  _13.06.2010.__

 

Potpis odgovorne osobe: ___Nino Fabac____


Klupsko prvenstvo u športskom ribolovu za 2010. godinu

1) 08. svibnja 2010. godine


– štapom s obale za U-16


ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U16-štap obala Mjesto i datum: Karinsko More,                        08.svibnja 2010. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLAS-MANSKI BODOVI DATUM ROĐENJA (za U-16 i U-21)
1 Tokić Antonio ŠRD “SIPA“ – Benkovac 175 15. siječnja 1997.god
2 Ivić Marko ŠRD “SIPA“ – Benkovac 141 17. rujna 1998. god
3 Tadić Antonio ŠRD “SIPA“ – Benkovac 135 26. svibnja 1996.god
4 Duspara Marko ŠRD “IGLICA“ – Karin 79
5 Kušter Anton Ivan ŠRD “IGLICA“ – Karin 77
6 Petričević Rebeka ŠRD “SIPA“ – Benkovac 74 05. siječnja 2000. god
7 Patača Frane ŠRD “SIPA“ – Benkovac 67 06. svibnja 1997.god
8 Lepur Mateo ŠRD “SIPA“ – Benkovac 62 10. ožujka 1997.god
9 Lepur Dino ŠRD “SIPA“ – Benkovac 56 25. srpnja 1998.god
10 Šikić Dominik ŠRD “SIPA“ – Benkovac 45 30. listopada 1996. god
11 Knez Luka ŠRD “SIPA“ – Benkovac 38 13. studenog 2001. god
12 Bulić Martin ŠRD “SIPA“ – Benkovac 34 04. travnja 1997.god
13 Habenšus Jure ŠRD “SIPA“ – Benkovac 19 03. kolovoza 1998.god
14 Šuto Branimir ŠRD “SIPA“ – Benkovac 17 27. siječanj 2000. god
15 Habenšus Lucija ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 03. travnja 2001. god

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

POMOĆNI SUDAC : Milan Perković

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U16-štap obala Mjesto i datum: Karinsko More,                        08.svibnja 2010. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLAS-MANSKI BODOVI DATUM ROĐENJA (za U-16 i U-21)
16 Marinović Jure ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 16. srpnja 1998. god
17 Nimčević Tomislav ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 04. svibnja 2010.
18 Perica Luka ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 03. prosinca 1999. god
19 Šunić Krešimir ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 23. kolovoza 2000. god
20 Bulić Marta ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 12. veljače 2001. god
21 Ivković Toni ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 21.prosinca 1997.
22 Knez Domagoj ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 10. lipnja 1996. god
23 Pešut Antonio ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 03. lipnja 1997. god
24 Perica Nikola ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 08. lipnja 1997.god
25 Trupac Tomislav ŠRD “IGLICA“ – Karin /
26 Tedeško Bruno ŠRD “IGLICA“ – Karin /

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

POMOĆNI SUDAC : Milan Perković

– štapom s obale za U-21

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U21-štap obala Mjesto i datum: Karinsko more,                  08. svibnja 2010. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLAS-MANSKI BODOVI DATUM ROĐENJA       (za U-16 i U-21)
1 Lokin Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac 238 06. studenog 1993.god
2 Pribilović Dino ŠRU “PODLANICA“ – Biograd na Moru 76 14. studenog 1993.god
3 Ledenko Ivan ŠRD “SIPA“ – Benkovac 59 29. travnja 1991.god
4 Vrkić Mario ŠRD “SIPA“ – Benkovac 21 04. lipnja 1994. god
5 Tokić Šime ŠRD “SIPA“ – Benkovac 12 08. listopada 1993. god
6 Nimac Dino ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 31. ožujka 1994. god

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

POMOĆNI SUDAC : Milan Perković

– štapom s obale za seniore

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: SENIORI-štap obalaSENIORKE-štap obala Mjesto i datum:Karinsko more,                        08.svibnja 2010. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLASMANSKI BODOVI
1 Marinović Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac 555
2 Petričević Edi ŠRD “SIPA“ – Benkovac 379
3 Palić Igor ŠRD “SIPA“ – Benkovac 171
4 Lepur Marin ŠRD “SIPA“ – Benkovac 158
5 Bulić Ivica ŠRD “SIPA“ – Benkovac 140
6 Perić Jugoslav ŠRD “SIPA“ – Benkovac 123
7 ŽELJKO DOMITROVIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd na Moru 115
8 MARIJETA ĆUSA-PETRIČEVIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 105
9 PRIBILOVIĆ VESNA ŠRU “PODLANICA“ – Biograd na Moru 19
10 Frković Vladimir ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
11 Frković Harold ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
12 TEDEŠKO DAMIR ŠRD „“IGLICA“ – Karin /
13 PLEŠA DAMIR ŠRD „“IGLICA“ – Karin /
14 BJELOKAPIĆ ZVONKO ŠRD „“IGLICA“ – Karin /

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

POMOĆNI SUDAC : Milan Perković

2)  09. svibnja 2010. godine


– štapom iz brodice za U-21

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U21, štap-brodica Mjesto i datum: Karinsko i Novigradsko more, 9. svibnja 2010. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLAS-MANSKI BODOVI DATUM ROĐENJA        (za U-16 i U-21)
1 Nimac Dino ŠRD “SIPA“ – Benkovac 313 31.ožujka 1994.god
2 Lokin Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac 122 06. studenog 1993.god
3 Tokić Šime ŠRD “SIPA“ – Benkovac 70 08.listopada 1993.god
4 Ledenko Ivan ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 29. travnja 1991.god
5 Vrkić Mario ŠRD “SIPA“ – Benkovac / 04. lipnja 1994. god
6 Pribilović Dino ŠRU “PODLANICA“ – Biograd na Moru / 14. studenog 1993.god

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić

– štapom iz brodice za seniore

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

Naziv natjecanja: Klupsko Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: SENIORI, štap-brodica Mjesto i datum: Karinsko i Novigradsko more, 9. svibnja 2010. god.
PLASMAN PREZIME I IME KLUB PLASMANSKI BODOVI
1 Palić Igor ŠRD “SIPA“ – Benkovac 904
2 Marinović Ante ŠRD “SIPA“ – Benkovac 747
3 Petričević Edi ŠRD “SIPA“ – Benkovac 581
4 Perić Jugoslav ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
5 Lepur Marin ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
6 Bulić Ivica ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
7 Frković Vladimir ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
8 Frković Harold ŠRD “SIPA“ – Benkovac /
9 Domitrović Željko ŠRU “PODLANICA“ Biograd na Moru /
10 Krstinić Damir ŠRU “PODLANICA“ Biograd na Moru /

GLAVNI SUDAC :     Toni Božić