Prigodna natjecanja

11.prosinac KLUPSKO PRVENSTVO U LOVU NA SIPE, domaćin ŠRD SIPA BENKOVAC

Po lijepom vremenu nastupilo je 11 natjecatelja.

lista-za-izracun-bodova-pojedinacni-plasman-lov-na-sipe

1-marin-lepur-2-ivica-bulic-3-roman-simunkovic najveca-ulovljena-sipa-milan-banovic

26.studeni KUP SVETOG KRŠEVANA, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

 

PRIGODNA NATJECANJA U 2016. GODINI:

20.studeni MALA LIGA RIBOLOVA, domaćin ŠRU PODLANICA BIOGRAD

mala-liga-biograd-rezultati-u12

mala-liga-biograd-rezultati-u16

KONAČNI POREDAK MALE LIGE RIBOLOVA NAKON 4 NATJECANJA:

mala-liga-ribolova-2016-ukupni-poredak-u-12

mala-liga-ribolova-2016-ukupni-poredak-u-16

01. listopad, Donji Karin, XVII KUP KARINSKOG I NOVIGRADSKOG MORA

kup-karinskog-i-novigradskog-mora-2016-propozicije-za-udicarenje-u-12

kup-karinskog-i-novigradskog-mora-u12-2016-rezultati

kup-karinskog-i-novigradskog-mora-2016-propozicije-za-udicarenje-u-16

kup-karinskog-i-novigradskog-mora-u16-2016-rezultati

 

23.lipanj, Ribnica, KLUPSKO PRVENSTVO ZA kategoriju U-12, domaćin ŠRD SIPA BENKOVAC

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-12

Pobjednici

16.travanj XI KUP ZADARSKE ŽUPANIJE, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

REZULTATI KUP ZD ŽUPANIJE 16-4-2016 KATEGORIJA U-12

REZULTATI KUP ZD ŽUPANIJE 16-4-2016 KATEGORIJA U-16

REZULTATI-KUP-ZD-ŽUPANIJE-16-4-2016-KATEGORIJA-U-21

REZULTATI-KUP-ZD-ŽUPANIJE-16-4-2016-KATEGORIJA-SENIORKE

REZULTATI-KUP-ZD-ŽUPANIJE-16-4-2016-KATEGORIJA-SENIORI

09.travanj MALA LIGA RIBOLOVA, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

REZULTATI:

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-12

Pobjednici U-12

lista-za-izracun-bodova-pojedinacni-plasman-u-16

Pobjednici U - 16

 

 

26.ožujak KUP GRADA BIOGRADA, domaćin ŠRU PODLANICA BIOGRAD

Mladi ribolovci u akciji

REZULTATI:

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-12

Pobjednici U-12

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-16

Pobjednici U-16

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-21

Pobjednici U-21

 

 

PRIGODNA NATJECANJA U 2015. GODINI:

28. studeni KUP sv. KRŠEVANA, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

Kup sv Krševana U-12 Zadar 2015

Kup sv Krševana U-16 Zadar 2015

Kup sv Krševana U-21 Zadar 2015

Kup sv Krševana Seniorke Zadar 2015

Kup sv Krševana Seniori Zadar 2015

22. studeni MALA LIGA  RIBOLOVA, domaćin ŠRU PODLANICA BIOGRAD

Mala liga ribolova U-12 Biograd 2015

Mala liga ribolova U-16 Biograd 2015

03. listopad KUP KARINSKOG I NOVIGRADSKOG MORA, domaćin ŠRD SIPA BENKOVAC

Lista za izračun bodova – Rezultati U-12

Kup Karinskog i Novigradskog mora 2015 – propozicije za udičarenje U-12

Lista za izračun bodova – Rezultati U-16

Kup Karinskog i Novigradskog mora 2015 – propozicije za udičarenje U-16

 04. travnja KUP GRADA BIOGRADA,  domaćin ŠRU PODLANICA BIOGRAD

Rezultati:

KATEGORIJA U-12

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-12

KATEGORIJA U-16

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-16

KATEGORIJA U-21 štap-obala

Lista za izračun bodova-pojedinačni plasman U-21

 

11. travnja X KUP ZADARSKE ŽUPANIJE, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

U-12 – rezultati

U-16 – rezultati

U-21 – rezultati

Seniorke – rezultati

Seniori – rezultati

30. svibnja KUP ZUBATAC, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

 

22. lipnja KUP MARKO ČEPULO, domaćin ŠRD ORADA PAG

 

04. srpnja KUP DANIJEL GRBIN, domaćin ŠRD KORNAT SALI

 

02. kolovoza KUP OLUJA, domaćin ŠRK DONAT ZADAR

 

12. rujna KUP NIKOLE REPANIĆA, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

 

21. studeni KUP SV. KRŠEVANA, domaćin ŠRD ZUBATAC ZADAR

 

RANIJI REZULTATI:

7. KUP ZADARSKE ŽUPANIJE, ZADAR 14. travnja 2012.

Na već tradicionalnom Kupu zadarske županije koji se ove godine održava sedmi put, nastupili su natjecatelji ŠRU PODLANICA BIOGRAD, ŠRD SIPA BENKOVAC, ŠRD ZUBATAC ZADAR, ŠRD TRIBUNJ TRIBUNJ, ŠRD ŠKRPINA BANJ, ŠRD ŠARUN ŽDRELAC i ŠRD ULIGNA KUKLJICA. Natjecanja su se odvijala u pet kategorija i to U – 12 (14 natjecatelja), U – 16 (20 natjecatelja), U – 21 (5 natjecatelja), seniorke (7 natjecateljica) i seniori (9 natjecatelja). Organizator i domaćin ovog natjecanja je ŠRD ZUBATAC ZADAR.

 

KUP GRADA BIOGRADA, BIOGRAD n/m 07. travanj 2012.

Nastupili su natjecatelji ŠRU PODLANICA BIOGRAD, ŠRD SIPA BENKOVAC, ŠRD ZUBATAC ZADAR, ŠRD TRIBUNJ TRIBUNJ, natjecanja su se odvijala u tri kategorije i to U – 12 (24 natjecatelja), U – 16 (38 natjecatelja) i U – 21 (5 natjecatelja).

 

KUP KARINSKOG I NOVIGRADSKOG MORA 2011. – Donji Karin plaža

01. listopad 2011. – kategorija U-16 štap obala

REZULTATI:

POJEDINAČNI POREDAK:

1.  Lovre Milin                                        Zubatac Zadar                                    475

2.  Antonio Pribilović                        Podlanica Biograd                              373

3.  Hrvoje Knežević                               Donat Zadar                                       327

4.  Luka Gradičak                                   Zubatac Zadar                                    297

5.  Frane Patača                                      Sipa Benkovac                                    253

6.  Marko Stojak                                     Vrsi Vrsi                                                253

7.  Lovre Bajlo                                        Zubatac Zadar                                    210

8.  Luka Mužanović                              Zubatac Zadar                                    138

9.  Krešimir Šunić                                   Sipa Benkovac                                   125

10. Martin Bulić                                    Sipa Benkovac                                   115

11. Marta Bulić                                       Sipa Benkovac                                    102

12. Nikola Raspović                               Zubatac Zadar                                  102

13. Domagoj Pribilović                      Podlanica Biograd                               87

14. Borna Haberle                                  Zubatac Zadar                                      81

15. Toni Ivković                                     Sipa Benkovac                                     79

16. Hrvoje Čaćić                                    Sipa Benkovac                                      77

17. Karlo Zagorac                            Podlanica Biograd                                 61

18. Lovre Perković                                Vrsi Vrsi                                                59

19. Jure Habenšus                                Sipa Benkovac                                      52

20. Bruno Jeličić                                 Podlanica Biograd                                 52

21. Antonio Tadić                                 Sipa Benkovac                                      48

22. Luka Knez                                        Sipa Benkovac                                       48

23. Antonio Tokić                               Sipa Benkovac                                       45

24. Nikola Plemenčić                         Sipa benkovac                                       33

25. Ivan Pribilović                                Podlanica Biograd                                  31

26. Mihovil Jurjrvić                              Donat Zadar                                            31

27. Ivan Raspović                                 Zubatac Zadar                                         29

28. Loreta Dukić                                   Zubatac Zadar                                         28

29. Lovre Šarić                                      Sipa benkovac                                        28

30. Mateo Lepur                                   Sipa Benkovac                                        25

31. Lucija Habenšus                             Sipa Benkovac                                        22

32. Mario Dukić                                   Zubatac Zadar                                         17

33. Paola Ćurdo                                   Sipa Benkovac                                        14

34. Anton-Ivan Kušter                          Iglica Karin Donji                                  14

35. David Galešić                                 Sipa Benkovac                                        12

36. Mate Bljaić                                    Sipa Benkovac                                        12

37. Filip Plemenčić                              Sipa Benkovac                                         10

38. Tomislav Jurjević                            Sipa benkovac                                          6

39. Mario Tomašević                          Podlanica Biograd                                    6

40. Mihael Čačić                                   Sipa Benkovac                                          4

41. Marko Ivić                                       Sipa Benkovac                                          0

41. Antonio Pešut                                  Sipa Benkovac                                          0

41. Matija Šimunković                          Iglica Donji Karin                                     0

41. Dino Lepur                                      Sipa Benkovac                                           0

41. Nikola Rogić                                   Sipa Benkovac                                            0

41. Dujo Božić                                      Vrsi Vrsi                                                     0

41. Sebastian Buljat                              Sipa Benkovac                                           0

41. Branimir Šuto                                   Sipa Benkovac                                          0

41. Valentina Kesić                                Podlanica Biograd                                     0

41. Filippo Bazianec                              Podlanica Biograd                                      0

41. Enzo Jelić                                         Podlanica Biograd                                      0

41. Tamara Tomašević                           Podlanica Biograd                                      0

41. Tomislav Nimčević                           Sipa Benkovac                                            0

 

MALA LIGA RIBOLOVA, 21. svibnja 2011. DONJI KARIN

Dana 21.svibnja održalo se natjecanje male lige ribolova u kojem su sudjelovali natjecatelji ŠRU PODLANICA iz Biograda i ŠRD SIPA iz Benkovca.

U kategoriji U-12 nastupilo je 14 natjecatelja, a zlatnu medalju je osvojio Ivan Pribilović iz ŠRU Podlanica.

Srebrenu medalju je osvojio je Domagoj Pribilović iz ŠRU Podlanica, dok je brončani bio Mate Bljaić iz ŠRD Sipa koji je ujedno osvojio i medalju za najveći ulovljeni primjerak.

LISTA ZA IZRAČUN BODOVA
Pojedinačni plasman
Naziv natjecanja:Mala liga ribolova
Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U12-štap obala
Mjesto i datum: Karinsko more, 21.svibnja 2011. god.
IME I PREZIME REZULTAT
BUP NP BTP NB NTB PLASMAN
IVAN PRIBILOVIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 21 18 171 / 171 1
DOMAGOJ PRIBILOVIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 15 20 161 / 161 2
MATE BLJAIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 8 73 160 / 160 3
DOMINIK MATOŠIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 6 16 64 / 64 4
LUCIJA HABENŠUS ŠRD “SIPA“ – Benkovac 3 21 40 / 40 5
TAMARA TOMAŠEVIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 3 20 38 / 38 6
ENCO JELIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 4 12 36 / 36 7
BRANIMIR ŠUTO ŠRD “SIPA“ – Benkovac 4 14 30 / 30 8
VALENTINA KESIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 4 8 30 / 30 9
FILIPO BAZIJANEC ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 2 10 18 / 18 10
MARTA BULIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 1 17 17 / 17 11
MIHAEL ČAČIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 1 10 10 / 10 12
MARIJO TOMAŠEVIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 0 0 0 / 0 13-14
ROKO IVKOVIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 0 0 0 / 0 13-14
GLAVNI SUDAC :                       Mirko Rudić

U kategoriji U-16 nastupilo je 12 natjecatelja, a zlatnu medalju je osvojio Frane Patača iz ŠRD Sipa.

Srebrenu medalju je osvojio je Karlo Zagorac iz ŠRU Podlanica, dok je brončani bio Hrvoje Jeličić iz ŠRU Podlanica.

Medalju za najveći ulovljeni primjerak osvojio je Roko Kapitanović iz ŠRU Podlanica.

LISTA ZA IZRAČUN BODOVA
Pojedinačni plasman
Naziv natjecanja:Mala liga ribolova
Priređivač: ŠRD “SIPA“ – Benkovac
Konkurencija: U16-štap obala
Mjesto i datum: Karinsko more, 21.svibnja 2011. god.
IME I PREZIME REZULTAT PLASMAN
BUP NP BTP NB NTB
FRANE PATAČA ŠRD “SIPA“ – Benkovac 15 73 405 / 405 1
KARLO ZAGORAC ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 6 72 238 / 238 2
MATE BLJAIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 4 79 176 / 176 3
ROKO KAPITANOVIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 5 96 125 / 125 4
ANTONIO TOKIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 4 67 116 / 116 5
TOMISLAV JURJEVIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 4 10 32 / 32 6
JURE HABENŠUS ŠRD “SIPA“ – Benkovac 3 11 32 / 32 7
NIKO RUDIĆ ŠRU “PODLANICA“ – Biograd 2 17 26 / 26 8
JURE MARINOVIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 1 6 6 / 6 9-10
MARKO IVIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 1 6 6 / 6 9-10
MARTIN BULIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 0 0 0 / 0 11-12
TONI IVKOVIĆ ŠRD “SIPA“ – Benkovac 0 0 0 / 0 11-12
GLAVNI SUDAC :                       Mirko Rudić

 

6. KUP ZADARSKE ŽUPANIJE 16.04.2011.

Na 6. kupu Zadarske županije ŠRD SIPA Benkovac je nastupila u svim kategorijama i to sa dosta dobrim rezultatima. Najveći uspjeh ostvario je Frane Patača koji je u konkurenciji U-16 osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju, dok je Dino Lepur bio šesti, a Mateo Lepur osmi. Jure Habenšus je bio 16., a Antonio Tadić 21.

U kategoriji U-12 nastupili su Paula Ćurdo (15. mjesto), Krešimir Šunić (16.mjesto), Petar Mikić (22.mjesto) i Mihael Čačić (23.mjesto).

U kategoriji U-21 nastupili su Šime Tokić i Mario Vrkić (dijele 8.mjesto).

U kategoriji seniorki Marijeta Ćusa-Petričević osvojila je osmo mjesto.

U kategoriji senior nastupili su Edi Petričević (7.mjesto), Ante Marinović (9.mjesto), Igor Palić (13.mjesto) i Jugoslav Perić (17.mjesto).

 

03. travnja 2010. održao se KUP BIOGRADA za kategorije U-12, U-16 i U-21.

Od naših natjecatelja najveći uspjeh ostvario je Ante Lokin u kategoriji U-21 osvojivši prvo mjesto. Frane Patača je bio peti u kategoriji U-16, a isti rezultat je ostvarila i Rebeka Petričević u kategoriji U-12.

10. travnja 2010. KUP ZADARSKE ŽUPANIJE

Rezultati naših najbolje plasiranih natjecatelja: Kategorija U-12; 11. mjesto Luka Knez, 14. mjesto Rebeka Petričević. Kategorija U-16; 4. mjesto Frane Patača, 6. mjesto Tomislav Perić. Kategorija U-21; 1. mjesto Ante Lokin, 5. mjesto Dino Nimac, 7. mjesto Ivan Ledenko. Kategorija Senior; 6. mjesto Edi Petričević, 8. mjesto Jugoslav Perić, 10. mjesto Igor Palić.

16. travnja 2010. 3. NOĆNI KUP ZADARSKE ŽUPANIJE

Rezultati naših najbolje plasiranih natjecatelja: 11. mjesto Edi Petričević

17. travnja 2010. KUP BANJA

Rezultati naših najbolje plasiranih natjecatelja: Kategorija U-12; 2. mjesto Rebeka Petričević. Kategorija U-16; 5. mjesto Frane Patača. Kategorija U-21 5. mjesto Šime Tokić, 6. mjesto Ante Lokin

29.svibnja 2010. KUP SAJAMSKIH GRADOVA – BIOGRAD

Rezultati naših najbolje plasiranih natjecatelja:    Kategorija U-21; 7. mjesto Dino Nimac.      Kategorija senior; 2. mjesto Edi Petričević.      Kategorija seniorke; 3. mjesto Marijeta Ćusa-Petričević

3. KUP KARINSKOG I NOVIGRADSKOG MORA, KATEGORIJA U-16 ŠTAP-OBALA

DONJI KARIN 02.10.2010.

Uz lijepo vrijeme, na natjecanju je sudjelovalo  50 mladih natjecatelja iz više klubova naše županije (Podlanica – Biograd, Donat – Zadar, Zubatac – Zadar, Vrsi – Vrsi, Iglica – Gornji Karin, Sipa – Benkovac).

NAZIV NATJECANJA :           Kup Karinskog i Novigradskog mora:

Štapom s obale za juniore  U-16                                               Karin Donji, 02. rujna 2010.

DOMAĆIN: ŠRD„SIPA“Benkovac

ZAPISNIK O PLASMANU NATJECATELJA

 

PLASMAN PREZIME I IME KLUB PB Datum rođenja(za kategorije U16/U21)
1. Marko Stojak Vrsi – Vrsi 591
2. Lovre Milin Zubatac – Zadar 287
3. Ivan Filip Pavić Donat – Zadar 249
4. Bruno Tedeško Iglica  – Karin Donji 186
5. Karlo Zagorac Podlanica -. Biograd 158
6. Dujo  Božić Vrsi – Vrsi 154
7. Filip Vukić Vrsi – Vrsi 132
8. Niko Rudić Podlanica – Biograd 124
9. Valentina Kesić Podlanica – Biograd 112
10. Lovre Bajlo Zubatac – Zadar 105
11. Jakov Kelečević Donat – Zadar 88
12. Tomislav Perić Sipa – Benkovac 85
13. Antonio Tokić Sipa – Bankovac 79
14. Martin Bulić Sipa – Benkovac 77
15. Hrvoje Čaćić Sipa – Benkovac 69
16. Antonio Tadić Sipa – Benkovac 65
17. Luka Mužanović Zubatac – Zadar 62
18. Krševan Ćurković Zubatac – Zadar 62
19. Lovre Perković Vrsi – Vrsi 53
20. Jure Habanšus Sipa – Bankovac 39
21. Tomislav Nimčević Sipa – Benkovac 34
22. Toni Mitrović Donat – Zadar 30
23. Domagoj Pribilović Podlanica – Biograd 28
24. Juana Begonja Zubatac – Zadar 26
25. Dominik Matušić Podlanica – Biograd 23
26. Frane Patača Sipa – Benkovac 22
27. David Šimunov Zubatac – Zadar 20
28. Ivan Kušter Iglica – Karin Donji 20
29. Lucija Habenšus Sipa – Benkovac 19
30. Antonio Kardum Sipa – Benkovac 19
31. Ivan Tomašević Podlanica – Biograd 19
32. Jure Marinović Sipa – Benkovac 19
33. Dino Lepur Sipa – Benkovac 18
34. Antonio Kesić Podlanica – Biograd 17
35. Luka Knez Sipa – Benkovac 14
36. Marta Bulić Sipa – Benkovac 8
37. Joso Rakić Podlanica – Biograd 6
38. Mateo Lepur Sipa – Benkovac 3
39. – 50. Kristijan Kušter Iglica – Karin Donji 0
Nikola Raspović Zubatac – Zadar 0
Luka Gredičak Zubatac – Zadar 0
Mario Tomašević Podlaniuca – Biograd 0
Hrvoje Knežević Donat – Zadar 0
Nikola Perica Sipa – Benkovac 0
Mihael Čaćić Sipa – Benkovac 0
Branimir Šuto Sipa – Benkovac 0
Antonio Pešut Sipa – Benkovac 0
Marko Ivić Sipa – Benkovac 0
Dominik Šikić Sipa – Benkovac 0
Rebeka Petričević Sipa – Benkovac 0

 

 

 

Datum:  Karin Donji, 02. listopada 2010.

Potpis odgovorne osobe: sudac: prof. Josip Gatara

 

Vrijeme vrlo lijepo i ugodno za natjecanje. Juniori vrlo disciplinirani i angažirani, ali nažalost ribe nisu dobro grizle ili ih nije bilo. Ipak natjecanje je prošlo u najboljem redu bez pritužbi. Juniori bez obzira na ulove vrlo zadovoljni prijemom i natjecanjem. Organizacija natjecanja na visokom nivou.